Komiks-3.vydání:Cesta na velikou skálu

9. února 2011 v 15:37 |  Komiksy
Komiks LPS:Cesta na velikou skálu
Tak a máme tu další komiks LPS tentokrát se jmenuje Cesta na velikou skálu.V tomto dílé nemají jenom malý problém ale i štěstí.Zvířátka se totiž vydají na dalekou cestu a to na "Velikou skálu,, budou mít po cěstě menší problém ale po cestě zpátky budoumít velké štěstí tak čtěte!!!
ObrazekZačínající titulky
ObrazekBroku a Olivere nebudeme se přece jen tak nudit pojďme někam na cestu..Je tady totiž velikááá nuda!!!A tak všichni souhlasily..ObrazekZvířátka vyrazily na velikou skálu!A tak šly..
ObrazekA šly..
ObrazekNež Oliver s Brokem řekly:Tyjo my máme ale hlad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
ObrazekA tak zvířátka si šly sednout a najíst + napít do nejbližší hospůdky "U trpaslíka,,
ObrazekKdyž se rozhodly že už půjdou tak šly a když byly 5 km od domova lehly si na pastvu aby si lehly byly hrozně unavení...ObrazekAle pak už vyrazily aby byly pak rychle doma!Aby nepřišly až v noci!Už byly 4km od skály!ObrazekPak se ještě zastavily u kmenu kde se rozhlédly jesi dou dobře nebo ne.A šly DOBŘE!A tak šly dál..ObrazekJenže Brok si vzpoměl na jednu důležitou věc...My jsme nevzaly vodu a potůček kde by sme se napily tu nikde není!!Ten je leda 15 km od nás a 15km se vracet už asi nebudeme!!


ObrazekMno to je hezký!!!A já sem se te'ď právě chtěl napít!!!Jaktože si Broku nevzal vodu..Ale není to jen tvoje vina je to nás všech vina!!!ObrazekMno to jo není to jen Brokova vina..Jenže co budeme dělat???Víte co skusíme to vydržet stejně kdybysme šly 15 km pro vodu tak kdybysme se vrátily na skálu byla by už noc!!!


ObrazekZvířátka souhlasily a šly...
ObrazekZvířátka konečně vylezla na skálu!!!Byla to nádhera!!!
ObrazekTo je krása!!je to suuupééér!!!Musíme tady někdy přespat!:-D
ObrazekJo to jo mohly by sme tady někdy přespat!!!Ale až bude vedro!!!Teď je nějak divně každou chvíly muže začít pršetObrazekA znenadání na Broka přilétl list!
ObrazekA zvířátka hned četla:"POMOC!!nemám domov..:-(Nevezme mě někdo k sobě domů???Sabrina,, Zvířátka se divila co toje???Brok řekl:Toje nějaká kravina vyhoďme to a pojďme než se setmí!


ObrazekA tak šly..
ObrazekV dálce uviděly nějaké neznámé zvířátko.Divily se kdo toje????
ObrazekKdyž tam došly Oliver byl akčníé a hned se toho neznámého zvířátka zeptal"Ahojíík kdo jsi???,,ObrazekNeznáme zvířátko odpovědělo "Ahoj jmenuji se Sabrina jsem tu nová a nemám kde bydlet:-(((..,,ObrazekBrok a Oliver hned vykřikly!Ty jsi ta co poslala na kousku listu ahoj nemám kde bydlet žejo???ObrazekMno to jsem vám to asi přišlo co???Mno já jsem to jen napsala a nechtěla sem to jako odeslat:-DObrazekA všichni řekly dohromady "AHA,,:-D..A tak všichni už věděly proč jim přišel ten vzkaz..ObrazekZvířátka neváhala a šla.Protože chtěly domů..
ObrazekPo cestě si Brok a Sabrina povídaly a Brok řekl budšš u nás badlet:-))
ObrazekSabrina Brokovi a všem moc dekovala a od té doby byla považována za člena LPS.
Obrazeka zvířátka šly..šly..šly..
ObrazekPak se zastavily v Hospůdce u stařenky.Napily se a najedly a šly dál.
ObrazekA šly..šly..šly..
ObrazekPo cestě utrhl Brok kytičku .
ObrazekA dal ji Sabrině.Sabrina se začervenala a děkovala Brokovi "ddíky mmoc BbBroku..
ObrazekByl už večer tak se zvířátka vyfotila aby měly nějakou památku z Veliké skály..
ObrazekDoma se Sabrina se všemi seznámila a Brok a Oliver +Míša se hlavně napily:-D..
ObrazekKONEC:)
TAKŽE další komiks jdeme asi dnes a dáme ho sem možná dneska ale není to jisté protože teď máme 3 vydání!!!Ave 4.komiksu se něco stane bude trochu akčnější;)..Protože tyhle jsou nudný tak potřebujeme akčnější tak dneska něco vymyslim napíšu něco a spojim to udělám role a pak půjdeme fotit.Tak doufám že to bude supr komííks :-D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama